Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem 🙂

Możliwości wysyłki:

  • Paczkomat InPost — Wysyłka produktów do paczkomatu InPost z możliwością jej odebrania w dowolnym momencie. Przesyłka do paczkomatu w naszym sklepie jest darmowa.
  • Kurier InPost — Wysyłka produktów za pomocą kuriera na dowolny adres w Polsce. Wybranie tej opcji również jest u nas darmowe.
  • Kurier za pobraniem — Wysyłka produktów za pomocą kuriera, jednak płatności odbywa się przy odbiorze. Koszt wysyłki produktów za pomocą kuriera za pobraniem wynosi 14 zł.
 
Wysyłki realizujemy w ciągu 1-3 dni robocze, jednak zazwyczaj wysyłamy je już w ten sam dzień.
 
Każda paczka jest w odpowiedni sposób zabezpieczona, tak aby produkt doszedł w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie.
 

Dodatkowo w celu jeszcze większej dbałości o komfort klienta oferujemy możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 30 dni od zakupu.

Możliwości płatności:

  • Za pobraniem — w przypadku wyboru dostawy kurierem za pobraniem, należy również odznaczyć opcję płatności za pobraniem. W ten sposób za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze produktu od kuriera.
  • Przelew bankowy — Możesz również przelać pieniądze bezpośrednio ze swojego banku. Na naszej stronie są obsługiwane płatności PayU, które umożliwiają to w bezpieczny i odpowiednio zaszyfrowany sposób. Możesz również zapłacić przelew tradycyjnym wysłanym na przykład na poczcie.
  • Płatności Blik — W naszym sklepie możesz również zapłacić za pomocą szybkich i bezpiecznych płatności Blik. W tym celu wystarczy, że wybierzesz taką opcję podczas realizowania zamówienia i będziesz postępować według kroków wyświetlanych na ekranie.
  • Płatność kartą VISA lub MasterCard – Możesz również zapłacić kartą VISA lub MasterCard. W tym celu wybierz odpowiednią opcję podczas realizowania zamówienia i postępuj według wskazówek na ekranie. Nasz sklep posiada odpowiednie certyfikaty szyfrowania SSL, dzięki czemu wszystkie Twoje dane są bezpieczne.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym opiekunem klienta: Mateuszem Sendalem — numer telefonu: 799 981 511.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!